אודותינו


חברת IDOORS CLSSSIC מתמחה בייצור ובייבוא של דלתות פנים מעוצבות, ללקוחות פרטיים, קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים בכל רחבי הארץ. דלתות הפנים, המיוצרות בסטנדרטים הגבוהים, בהתאמה אישית וברמת הגימור המוקפדת ביותר, מהוות מודל להשראה וסמל לאיכות, בעולם דלתות היוקרה. 
מגוון של סגנונות עיצוב, חומרי גלם איכותיים ושירות מקצועי ואדיב 
דלתות הפנים מגיעות במגוון רחב של דגמים וסגנונות עיצוב ייחודיים, אשר מספקים את המענה המדויק ביותר עבור הלקוח, על פי צרכיו האישיים. האיכות הגבוהה של הדלתות, מתאפשרת הודות לחומרים הפולימריים מהם עשויים,  עמידות במקרים של נזקי מים ולחות. 100%המבטיחים 
איכות גבוהה, חדשנות ומחירים אטרקטיביים 
הערכים המרכזיים המובילים את החברה הם איכות גבוהה, חדשנות ומחירים אטרקטיביים ללקוח. אלו מבטיחים את חומרי הגלם האיכותיים, את העיצובים המקוריים ואת המחירים הטובים ביותר, כיאה לאופי, לסגנון ולרמת החיים הנהוגה היום בארץ ובעולם.
- מובילה בעולם דלתות הפנים המעוצבות בישראל IDOORS CLASSIC
 המתקדם ומתפתח ללא הרף, קיים הצורך בתנועה. להיות ערים לשינויים,21בעולם המאה הלהתחדש, ליצור ולעצב לפי רף גבוה של איכות המציב בכל עת אפשרויות חדשות. לאור כל אלו, , קשובה ללקוח, ערה לשינויים, IDOORS CLASSIC חברת שמה דגש על רמת הגימור ועל הפרטים הקטנים, ובכך יוצרת סטנדרט חדש ומובילה בעולם דלתות הפנים המעוצבות בישראל.

טלפון: 054-3055577

מפעל החברה: מושב עזריה 59

כתובתנו: מצדה 9 בני ברקמייל: decolineoffice@gmail.com 

חברת IDOORS CLASSIC מתחייבת לאיכות, מצויינות ושירות.

בברכה,

טואול בניית אתרי אינטרנט